Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Pastane

Yoğurtlu dondurmayla menülerinizde fark yaratın

Yayınlanma tarihi

-

Kendi üretim tesisinde mayalanan yoğurtları mevsim meyveleri ve çikolata ile harmanlayan Serez Dondurmacısı, dondurma ve yoğurt ikilisinin eşsiz uyumunu damakların beğenisine sunuyor.
Gurme dondurmalarıyla sektöre yeni bir soluk getiren Serez Dondurmacısı, sekiz farklı kategoride 40 ayrı ezber bozan dondurma çeşidiyle serinleten lezzetlerin en doğru adresi olmaya devam ediyor. Dondurmada farklı tatlar arayanlar için geliştirilen yoğurtlu dondurmalar, mevsim meyvelerini yoğurtla buluşturarak lezzet şöleni yaşatıyor.

Yoğurt severler için özel üretilen dondurma

Serez Dondurmacısı’nın sade yoğurt, limonlu yoğurt, çilekli yoğurt ve mandalinalı yoğurt dondurma seçenekleri ile dondurma ve yoğurt yeniden yorumlanıyor. Yoğurtlu dondurmalar, Serez Dondurmacısı’nın üretim tesisinde test ve kontroller eşliğinde mayalanarak üretilen yoğurttan sorbe tekniği kullanılarak yapılıyor. Gerçek yoğurttan hazırlanan Serez’in yoğurtlu dondurmaları, damak tadına ek olarak prebiyotik özelliği nedeniyle mide ve bağırsak sağlığına önem verenlerin de tercihi oluyor. Yoğurtlu dondurma çeşitlerinde kullandığı mandalinayı Bodrum’dan, çileği Çanakkale’den, limonu ise Mersin bölgesinde organik tarım yapan anlaşmalı çiftliklerden bizzat kendi personelleri ile hasadını yaparak temin ediyor.
Serez Dondurmacısı, dondurmalarında bulunan her bir bileşeni özenle teste tabi tutarak içeriğinde kimyasal ya da tarım ilacı olmayan en kaliteli ham maddeleri üretimine dahil ediyor. Türkiye’nin dört bir yanından temin ettiği taze meyve, kuruyemiş ve sütü her dondurma çeşidi için kendine has formülleri ile birleştiriyor.

Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir