Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Gündem

Yemek Sepeti’nden restorana küfürlü sipariş!

Yemek Sepeti, İstanbul’da bir restoran işletmecisine hakaret içerikli sipariş fişi gönderdi. İşletmeci hakaret içerikli mesajı atan ve mesajı onaylayarak restorana gönderen Yemek Sepeti yetkililerinden şikâyetçi oldu.

Yayınlanma tarihi

-

Yemek Sepeti, İstanbul Eyüp’te bulunan bir restoranın işletmecisine üzerinde ağza alınmayacak küfürlerin yazdığı bir sipariş fişi gönderdi.
Sabah Gazetesinden Atakan Irmak’ın haberine göre işletme sahibine gönderilen sipariş fişinin müşteri notu kısmında şunlar yazdı: ‘M. anneni de getir de bi s.. ya canım a.. istedi. Anneni g..n bir s..’
Fişin telefon kısmında da yine kendisine yönelik ‘M. anneni g.. s.. gay M.’ şeklinde hakaret içerikli küfürlerle karşılaşan restoran işletmecisi M. H. Siparişte kullanılan cep telefonu numarasını aradığını, aradığı kişinin sipariş vermediğini hatta kendisinin İstanbul’da ikamet etmediğini yanlış numara olduğu karşılığını aldı.

Küfür eden kişi ve Yemek Sepeti’nden şikâyetçi oldu

Yaşadıkları karşısında ne yapacağını şaşıran işletme sahibi M.H., Yemek Sepeti’ni arayarak kendisine gönderilen fiş üzerinde ağır hakaret içeren küfürler yazılı olduğunu ve siparişi neden onaylayarak kendilerine gönderdiğini sordu. Yemek Sepeti yetkililerinden yeterli karşılığı alamayan M.H., İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına başvurarak kendisine küfürler savuran kişi ve Yemek Sepeti yetkililerinden şikayetçi oldu.

Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir