Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Otel

Torunlar GYO üç otel daha açacak

Hilton Mall of İstanbul markasıyla turizm sektörüne giren Torunlar GYO, İkisi İstanbul’da biri Antalya’da 3 otel daha açacak.

Yayınlanma tarihi

-

Hilton Mall of İstanbul markasıyla turizm sektörüne giren Torunlar GYO, sektördeki yatırımlarına devam edeceğini açıkladı. Şirket ikisi İstanbul biri Antalya’da olmak üzere 3 otel daha açmayı planlıyor.
Aziz Torun: 340 milyon liralık yatırım planlıyorduk pandemi nedeniyle 170 milyon TL’ye düşürdük
Hilton Mall of İstanbul’un açılışı nedeniyle yapılan toplantıda konuşan Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun; üç otel yatırımının daha devam ettiğini söyledi. Torun, “Bu yatırımlardan biri İstanbul Beykoz’da bulunan Paşabahçe arsasında diğeri ise Tophane’de Galataport’un yanında olacak. Üçüncü otelimiz ise Antalya’da olacak” bilgisini verdi.

Bu yıla ilişkin yatırımları hakkında da konuşan Aziz Torun, “2020’de 5. Levent’in yeni etabı ile diğer otel yatırımlarımıza başlamayı planlıyorduk. Bunun için 340 milyon liralık yatırım planladık. Ancak pandemi nedeniyle yatırım bütçesini 170 milyona indirmek durumunda kaldık. Tophane ve Antalya’daki otel yatırımlarımızı yavaşlattık. Paşabahçe’deki oteli 2023 yılında açacağız” dedi. Torun, 2021’de ise 195 milyon liralık bir yatırım planladıklarını, bu yatırımla 700 konuttan oluşan 5. Levent’in ikinci etabına başlayacaklarını duyurdu.

Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir