Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Gündem

Tecavüzcü müşterinin oturduğu masayı yaktı…

New York’ta yaşayan Türk restorancı ‘tecavüzcü’ müşterinin oturduğu masayı yaktı.

Yayınlanma tarihi

-

New York’ta 75 Main isimli restoranın sahibi Zeynel Erdem, restoranının müdavimlerinden olan ve isimleri pedofili ve kadına yönelik cinsel istismar gibi skandallarla anılan Jeffrey Epstein ve Harvey Weinstein’in oturduğu masayı yaktı.
Jeffrey Epstein ve Harvey Weinstein’in restoranına geldiklerinde sürekli bir numaralı masaya oturduğunu belirten Zeynel Erdem, bu isimleri restoranın tarihinden silmek için böylesi bir eylemi gerçekleştirdiğini söyledi.
Jeffrey Epstein’in o masaya oturduğunu hatırladıkça sinirlerinin bozulduğunu açıklayan Zeynel Erdem, “Balyozu ve benzini aldım. Masayı parçaladım, yaktım ve çöpe attım. Gerçekten çok iyi hissettirdi. Artık bu tipler hakkında düşünmeme gerek yok” dedi.

Zeynel Erdem kimdir?

Erzincan’ın bir köyünde çobanlık yaparken bir gazete sayfasında gördüğü Manhattan fotoğrafından etkilenerek, 2002 yılında 21 yaşındayken cebinde sadece 200 dolarla ABD’ye gitti. Farklı restoranlarda çalıştıktan sonra kendi restoranını açtı. Kısa sürede ünlendi. ABD’de “Zach” ismiyle tanınan Zeynel Erdem, Keeping Up with the Kardashians isimli televizyon programıyla iyice ünlendi.

Jeffrey Epstein kimdir?

Pedofili çetesinin başı olduğu iddia edilerek tutuklanan milyarder Jeffrey Epstein, geçtiğimiz yıl tutulduğu hücrede ölü bulunmuştu. İntihar ettiği açıklanan Jeffrey Epstein’in ABD Başkanı Donald Trump, eski ABD Başkanı Bill Clinton ve Birleşik Krallık Kraliçesi II. Elizabeth’in oğlu Prens Andrew ile yakın ilişkisi olması ölümü hakkında şüphelere yol açmıştı.

Harvey Weinstein kimdir?

Hollywood’un en güçlü isimlerinden Harvey Weinstein ise kadınların uğradıkları cinsel tacizleri sosyal medyada #MeToo (ben de) etiketiyle gündeme getirmesiyle mahkeme karşısına çıkmıştı. “Tecavüz” ve “cinsel taciz” dahil 5 farklı suçlamayla yargılanan, cinsel istismar ve üçüncü derecede tecavüzden suçlu bulunan 68 yaşındaki yapımcı, mart ayında 23 yıl hapis cezası almıştı.

Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir