Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Restoran

Tavuk Dünyası 50 ilde 214 şubeye ulaştı

Tavuk Dünyası, Uşak’taki ilk restoran yatırımını Karun AVM’de hizmete açtı.

Yayınlanma tarihi

-

Tavuk Dünyası

Türkiye’nin hızlı büyüyen fast food markalarından Tavuk Dünyası, korona virüs salgını kapsamında alınan önlemelerle birlikte restoranlarının kapılarını tekrar misafirlerine açarken; bir yandan da Türkiye’nin farklı bölgelerinde yepyeni şubelerini de faaliyete geçiriyor.
İzmir, Aydın, Afyon, Denizli, Kütahya, Manisa ve Muğla olmak üzere Ege Bölgesi’nde 20’den fazla restoranı bulunan Tavuk Dünyası, bölgedeki yatırımlarına lezzet noktalarına yeni bir şehri daha ekleyerek devam ediyor. Tavuk Dünyası’nın Ege Bölgesi’ndeki en yeni restoranı Uşak Karun AVM’de açıldı.
Uşak’ta, şehrin ilk restoranı olarak hizmete başlayan bu yeni şubeyle birlikte Tavuk Dünyası, restoranlarının bulunduğu il sayısını 50’ye, Türkiye’deki toplam şube sayısını ise 214’e çıkarmış oldu.

Tavuk Dünyası Uşak Şubesi

Volkan Mumcu: Yatırımlara aralıksız devam ediyoruz

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, güçlü finansal yapısı ve genişleyen yatırımcı portföyleriyle değişen şartlar altında da yeni şube yatırımlarına devam ettiklerine dikkat çekerek; “2020 yılı kuşkusuz ki yaşanan salgın süreci nedeniyle birçok konuda şirketlerin ajandaları ve planlamalarına değişimleri de beraberinde getirdi. Ancak Tavuk Dünyası olarak yatırımcılarımızla birlikte bu yıl için belirlediğimiz çalışmalarımızı hayata geçirmeyi sürdürüyoruz. Türkiye’nin farklı birçok şehrinden markamıza gelen yatırım talepleri bizleri gerçekten gururlandırıyor. Bu kapsamda da hizmet verdiğimiz şehirlerde olduğu kadar; daha önce hiç bulunmadığımız şehir ve bölgelere yatırımlar yapmak üzere de yatırımcılarla görüşmelerimize aralıksız devam ediyoruz” dedi.

Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir