Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Gündem

“Sorumlu Restoran-Sorumlu Misafir” kampanyası başlatıldı

Yayınlanma tarihi

-

Polonyalı restoran işletmecileri, sonbaharda artması beklenen covid-19 salgınına karşı tedbir almak için “Sorumlu Restoran-Sorumlu Misafir” kampanyası başlattı.
Restoranları, salgınla mücadelede üzerlerine düşen görevleri yerine getirmesi için teşvik eden kampanyada, işletmeciler ve müşterilerin uyması gereken kurallar konusunda bilinçlendirilmesi hedefleniyor.

Restoranlar eksiklerini tamamlayacak

FOR Solutions şirketi ve Polonya’da yaygın kullanılan restoran arama motoru MojStolik.pl tarafından desteklenen kampanyada restoranların pandemi koşullarına eksiksiz olarak hazırlanabilmesi için bir checklist hazırlandı.

Agnieszka Małkiewicz: Restoranları eğiterek korku sarmalını önlemek istiyoruz

Kampanyayı başlatan Agnieszka Małkiewicz amaçları hakkında şunları söyledi: “Kampanyadaki amacımız kısıtlamaların genişlemesine neden olacak gelişmeleri önlemek ve sektörde oluşan korku sarmalını önlemek. Restoranların yeni koşullara adapte olabilmesi için yardımcı olmak istiyoruz. Gerekli eğitimleri vererek, iş süreçlerini modernize etmek istiyoruz. Salgınla nasıl mücadele etmeleri gerektiği konusunda bilinçlendirmeyi hedefliyoruz” dedi.
Restoranlara iletişim ve teknolojik çözümler konusunda destekler verilmesi planlanan kampanyada aynı zamanda müşterilerin de bilinçlendirilmesi hedefleniyor. Müşterilerin restoran ve barlardaki güvenlik kurallarına uyması yönünde motivasyon ve duyarlılığın artırılması hedefleniyor.

Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir