Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Ürün

Otel müdürü isyan etti: Yetti be! Biraz dinlenin artık!

Koronavirüs testinin pozitif çıktığına yönelik haberler yapılan KKTC’deki Merit Lefkoşa Oteli’nin Genel Müdürü Mine Gürses sert bir açıklama yaptı.

Yayınlanma tarihi

-

Dün Kıbrıs yerel basınında Merit Lefkoşa Otel’inin Genel Müdürü Mine Gürses’in hızlı test sonucunun pozitif çıktığı ve karantinaya alındığı öne sürülmüştü.

Mine Gürses konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı.

Testim pozitif çıktı

Önceki gün otelde yapılan testlerde kendisinin testinin pozitif çıktığını belirten Gürses, ” Dün otelimizde yapılan testlerde benim testim pozitif çıktı. Şu anda karantina yurdundayım. Burada bir sürü insan var. Ben çok iyiyim. Hiçbir semptom yok. Tabii ki gereken yapılacaktı. Bundan kaçış yok.” ifadelerini kullandı.

‘Uğraşa uğraşa yoruldunuz Meritlilerle’

Gürses, açıklamasına şöyle devam etti: ”Diğer bir konu Değerli Mutfak Şefimiz Çetin Dirier Aralık 2019 dan bu yana İLTİHAPLI EKLEM ROMATİZMASI dolayısıyla hastaydı. Dr. Burhan Nalbantoğlu ve Girne Kamiloğlu hastanesinde günlerce yoğun bakımda yattı. Ailesinin isteği üzerine ÜÇ AY ÖNCE Mersin Devlet Hastanesi’ne Ambulans uçakla götürüldü. Maalesef iltihap böbreklere ve kalbe zarar verdiği için kurtulamadı. Corona ile uzaktan yakından ilgisi yok . Bu konuda teyit almak isteyenler bu hastanelerden alabilirler.

Oğlum Kerem Gürses bugün anjiyo olacaktı. Ama benim testim pozitif çıkınca, geçen hafta hastaneye birlikte gittiğimiz için oğlumun da anjiyosu ve kalp ameliyatı ertelendi maalesef.

O da evinde izolasyona girdi. Tedbir amaçlı olarak. Ailemizin de karantinaya alındığı filan yok. Kuyruklu yalan.

Merit Lefkoşa kapanıyor mu diye haber yapanlar? Neden kapansın. Sağlık Bakanlığı tüm personele test yaptı. Sorun oradan öğrenin. Benimle birlikte bir çocuğumuz daha pozitif. O ve yakın temaslıları da karantina altına alındı. Biz parmağımızın arkasına saklanmıyoruz. Başımız dik yaşıyoruz.

Uğraşa uğraşa yoruldunuz Meritlerle. Biraz dinlenin be. Binlerce insanın ekmeğiyle oynamaktan vaz geçin.

Bizler bu toplum için çalışmaktan, yardımcı olmaktan başka bir şey yapmıyoruz. Hepimiz ekmeğimizin peşindeyiz. Sorup sormadan, araştırmadan yazıp duruyorsunuz.

Yetti be!”

Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir