Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Otel

Otel Mobilyasında Profesyonel Çözüm Ortağınız: Gioielli Demo

Ahşabın uzmanı Gioielli Demo, sahip olduğu uzmanlığı otel yatırımcısının hizmetine sunuyor.

Yayınlanma tarihi

-

Otel mobilyaları sektörünün tecrübeli şirketlerinden Gioielli Demo; tasarım, üretim ve uygulamadaki ustalığı ile yer aldığı projelere değer katıyor. Gioielli Demo’nun otellere sunduğu ürün ve çözümleri genel müdürü İlker Tayalı ile konuştuk…

Gioielli Demo’nun kuruluşu ve bugünlere geliş öyküsünü kısaca anlatabilir misiniz?

Ahşap bizim dede mesleğimiz. Hayatını marangozluk işiyle kazanan dedem, İstanbul’da Bebek, Balat ve Fatih semtlerinde uzun yıllar boyunca marangozhane işletmiş. Şirketimizin kurucusu olan babam da mesleği dedemin yanında öğrenmiş. Babam yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamladıktan sonra okul arkadaşlarıyla birlikte Konkule İnşaat isimli bir şirket kurarak, inşaat sektörüne girmiş. Ardından ihtiyaç duydukları ahşap ürünler ve mobilyaları üretmek için 1985 yılında Demo Dekorasyon’u kurmuşlar. Uzun yıllar İstanbul Merter ve Çobançeşme’deki atölyelerde faaliyet gösterdikten sonra, 1997 yılında Hadımköy’de bulunan fabrikamıza taşındık.

Gioielli Demo

“Üretim Yapımızı ve Organizasyonumuzu Otel Projelerine Yönelik Şekillendirdik”

Fabrikanız hakkında bilgi verebilir misiniz?
Fabrikamız 3500 metrekare kapalı alana sahip. Sahip olduğumuz makine parkurunda A’dan Z’ye mobilya imalatı yapıyoruz. Kaplamalı, lake boyalı, melamin türünden her türlü üretimi yapıyoruz. Üretim yapımızı ve organizasyonumuzu otel projelerine yönelik şekillendirdik. Bu alanda Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olduğumuzu rahatlıkla söyleyebilirim.

7 Gün 24 Saat Üretim ve Montaj Hizmeti

Otel projelerinde sizi farklı ve güçlü kılan özellikleriniz nelerdir?
Ahşapta ciddi bir tecrübe ve birikime sahibiz. Mesleki tecrübenin yanında, yurt içinde ve yurt dışında yer alan çok sayıda projeye de imza atmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Yer aldığımız projelerde mimari ofislerle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. Ahşap konusunda sahip olduğumuz tecrübe doğrultusunda, projelere birçok açıdan katkı sunabiliyoruz. Bunlar genellikle kullanılan malzemenin doğasının dayattığı teknik özellikler ve bizim yıllar içinde edindiğimiz tecrübe doğrultusunda gerçekleşiyor. Bir otelin ihtiyaç duyduğu tüm ahşap işlerini bünyemizde üretebilmenin yanında, 7 gün 24 saat üretim ve montaj yapabilen bir kabiliyete sahibiz.

Gioielli Demo

“Sektörün Tümüne Çözüm Sunuyoruz”

Ne tür otellere hizmet veriyorsunuz?
Hilton ve Radisson gibi uluslararası otel markalarından butik otellere kadar her çeşit konaklama tesisine çözüm üretebiliyoruz.

Gioielli Demo

İlker Tayalı Kimdir?

1974 yılında İstanbul’da doğdu. Tarhan Lisesi’nden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği bölümünde yükseköğrenimini tamamladı. İngiltere’de orman ürünleri teknolojisi üzerine master yaptı. Ardından Demo Dekorasyon bünyesinde profesyonel çalışma yaşamına başladı.

Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir