Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Restoran

Novikov Grup, Türkiye’deki ilk restoranını Yalıkavak Marina’da açıyor!

Yayınlanma tarihi

-

Novikov Bodrum Yalıkavak

Dünyaca ünlü Rus kökenli restoran şirketi Novikov Grup, Türkiye’deki ilk restoranını Bodrum Yalıkavak Marina’da açıyor.

Seçtiğiniz ürünü pişiriyorlar

Novikov Restoranları’nın ortak özelliği, dünyanın her yerinden gelen taze balık ve kabuklu deniz ürünlerinin sergilendiği dolaptan seçeceğiniz ürünün, restoranın açık mutfağında istediğiniz şekilde pişirilmesi…

Açılışı Chef Clifton Lan Muil yapacak

Novikov Restoranları’nın Executive Chef’i Clifton Ian Muil, Novikov Bodrum açılışına özel bu yaz Bodrumlu misafirleri ile birlikte olacak.

Pan Asya mutfağı sergilenecek

60’tan fazla personele istihdam imkanı sağlayan Novikov Bodrum, uluslararası bir mutfak, yaratıcı şekilde her gün gelişen Uzak Doğu deniz ürünleri, Novikov bahçesinden taze sebzeler ve markanın imza yemekleri ile Pan Asya mutfağını misafirlerine deneyimletmeyi planlıyor. Günlük olarak şekillenecek menü ile balık ve deniz ürünleri taze olarak servis edilecek.

Arkadiy Novikov kimdir?

Novikov Grup, 1991 yılında, ünlü iş adamı ve Rusya’nın ilk uluslararası alanda başarılı restoran işletmecisi Arkadiy Novikov tarafından kuruldu. Eğitimini tamamladıktan sonra Hard Rock Café gibi önemli ve ünlü restoranlarda şeflik yapan Arkadiy Novikov ilk restoranını 1992 yılında Rusya’da açtı. Açtığı restoranlarda gittikçe yükselen kariyeri ile 2004 yılında “GQ Yılın Adamı”, “Hospitality 2004 Ödülü” ve 2009 yılında “Altın Köprü Ödülü” ne layık görüldü. İtalya, İngiltere, ABD, İspanya gibi birçok ülkede restoranlar açan Novikov Grubu hep yeni projeler üreterek restoranlarında farklı konseptler işliyor ve misafirlerine benzersiz deneyimler yaşatıyor. Miami, Moskova, Londra, İbiza, Sardinya Adası, Doha gibi dünyanın en önemli lokasyonlarında bulunan “Novikov” restoranı, Türkiye’de ilk kez Yalıkavak Marina’da açılıyor.

Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir