Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Restoran

Novikov Bodrum’un menüsünde öne çıkanlar…

Yayınlanma tarihi

-

Navikov Bodrum

Türkiye’deki ilk şubesini Yalıkavak Marina’da açan Novikov, Bodrum gastronomisinde ağırlığını hissettirmeye başladı.

Pan Asya mutfağı konseptiyle çalışan Novikov’ları ortak özelliği, dünyanın her yerinden gelen taze balık ve kabuklu deniz ürünlerinin sergilendiği büyük buz tezgahlı “fish market” dolabı. Müşterinin buradan seçtiği ürün, restoranın açık mutfağında tercih edilen yöntemle pişiriliyor.

Novikov Bodrum

Novikov Bodrum, bölgenin en iyi balıkçılarıyla anlaştı

Ege bölgesinin alanında uzman en iyi balıkçılarını da araştırıp projeye davet eden ve 60’tan fazla yerel personele istihdam imkanı sağlayan Novikov Bodrum, uluslararası bir mutfak, yaratıcı şekilde her gün gelişen Uzak Doğu deniz ürünleri, Novikov bahçesinden taze sebzeler ve markanın imza yemekleri ile Pan Asya mutfağını misafirlerine deneyimletiyor. Günlük olarak şekillenen menü ile balık ve deniz ürünleri taze olarak servis ediliyor.

Novikov Bodrum’un en çok tercih edilenleri

Novikov Grubu’nun 6. uluslararası projesi olan Novikov Bodrum’da menünün en çok tercih edilenleri arasında ise; “Özel Soslu Taze Izgara Istakoz ”, Sashimi”, “Turbot Steak”, “Black Cod” “İkonik buzlukta yer alan taze balık ürünleri” ve Novikov özel tatlı tabağı” yer alıyor. Kokteyller konusunda Novikov Grubu açıldığı lokasyonlarda bulunan lezzetlere göre her mekana kendi menüsünü ve kokteyllerini yapma konusunda özgürlük tanıyor. Bu lezzetler arasında da Bodrum’a özel olarak geleneksel Türk usulü hazırlanan Izgara Levrek ve Bodrum taze mandalina ve satsumalı kokteylleri menülerine eklediler.

Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir