Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Chef

Michelin yıldızlı Şef Muñoz’un menüsünde öne çıkanlar…

The Bodrum Edition’ın imza restoranı Brava, ünlü Şef Diego Muñoz yönetiminde açıldı.

Yayınlanma tarihi

-

Geçtiğimiz senenin en başarılı yeni restoranlarından biri olan, The Bodrum Edition’ın imza restoranı Brava, aralarında Başak Dizer Tatlıtuğ, Kıvanç Tatlıtuğ, Deniz Marşan ve Melisa Tapan gibi isimlerin olduğu bir açılış ile yeni sezona başlangıç yaptı. Açık hava konseptiyle Brava; renkli ve cezbedici, Latin-Ege mutfağından ilham alıyor. Brava, avokado kremalı ve zeytin yağlı ahtapot Tiradito, 24 saat boyunca yavaşça pişen paylaşımlık kuzu ayağı ve kabak spagettinin eşlik ettiği ıstakoz gibi benzersiz tatlarla misafirlerini ağırlıyor. Eşsiz tariflerle tasarlanan menü, sadece yerel üreticilerin taze ürünlerini kullanarak çevrenin çeşitliliğini de kutluyor.

Chef Diego Muñoz’nun hazırladığı menüde avokado kremalı ve zeytin yağlı ahtapot Tiradito, 24 saat boyunca yavaşça pişen paylaşımlık kuzu ayağı ve kabak spagettinin eşlik ettiği ıstakoz öne çıkıyor

Adından dünyanın en yetenekli ve kreatif şeflerinden biri olarak söz ettiren, The Bodrum Edition’ın keyifli restoranı Brava’nın ünlü şefi Diego Muñoz, Güney Amerika kültürünün dünyadaki temsilcilerinden biri olmakla birlikte, yenilikçi bakış açısına sahip özgürlükçü bir şef. Brava’da misafirler, Muñoz’un gastronomik yolculuğunu temsil eden atıştırmalıkların tadını çıkartabilir, tahin, fıstık ve nane soslu kızarmış yerli biberlerden, Karides Satay’a uzanan çeşitli atıştırmalıkları ve ferahlatıcı içecekleri deneyimleyebilirler. Michelin yıldızlı şef Muñoz’un imzasını taşıyan Brava, dünyanın en prestijli otoritelerinden en iyi gurme restoran, en iyi imza restoran ve en iyi düğün mutfağı alanlarında üç farklı ödüle sahip. Brava, her gün günleri gerçekleşen müzik performansları ile misafirlerine unutulmaz bir yaz yaşatmaya hazır.

Bodrum Brava Restoran

Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir