Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Ürün

Inventis’ten karakılçık ekmeği miksi

Birbirinden lezzetli ekmek mikslerine yeni ürünler ekleyen Lesaffre, fırıncılara yepyeni bir lezzet olan Inventis Karakılçık Ekmeği Miksi’ni sunuyor.

Yayınlanma tarihi

-

165 yılı aşan bilgi birikimi ve deneyimi ile çalışan Lesaffre, coğrafyamızda yetişen ürünleri sofralara taşımak adına yepyeni ürünleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Müşterilerine sunduğu ekmek çeşitliliğini arttırarak farklılık yaratmak isteyen fırınların pratik yardımcısı ekmek mikslerine, Inventis Karakılçık Ekmeği Miksi ile bir yenisi daha eklendi.

Atalık buğday türleri

Atalık buğday türlerinden biri olan karakılçık buğdayı, kendine has tadı ile diğer buğday türlerinden ayrılıyor. Inventis Karakılçık Ekmeği Miksi, ekşi hamur tozları ve karakılçık buğdayının dengeli karışımı ile damaklarda bambaşka bir ekşi hamur ekmeği lezzeti bırakıyor.

Kullanıma hazır karışım

Tam tane karakılçık buğday unu, tam tane durum buğday unu, kabartılmış öğütülmüş nohut unu ve ekşi hamur unu içeren İnventis Karakılçık Ekmeği Miksi, kullanıma hazır bir karışımdır. Standart kalitede lezzetli ekmekler üretmek için, Inventis Ekmek Miksleri’ne su, tuz, maya ilave etmek yeterlidir.

Inventis karakılçık ekmeği miksi

Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir