Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Restoran

Kozluyalı Glamping’de lezzetli bir tatil

Kozluyalı Glamping, Assos’un huzur ve sakinlik vadeden yeni rotası Kozlu köyünde bulunuyor.

Yayınlanma tarihi

-

Kozluyalı Glamping

Assos’un huzur ve sakinlik vadeden yeni rotası Kozlu köyünde, zarif mimarili taş evleriyle ünlü Kozluhan’a dört kilometre uzaklıktaki Kozluyalı Glamping, doğayla iç içe ve huzurlu bir tatil hayal eden misafirlerini bekliyor. Kaz dağlarının Kuzey Ege’nin serin sularıyla buluştuğu yerde ve Midilli adasına komşu olan Kozluyalı, Behramkale Assos antik limanına da 15 km uzaklıkta.

Kozluyalı Glamping’in sadece 14 odası var

Doğal yapısını koruyan ve zarif detaylarıyla dikkat çeken taş evlerde konaklama imkanı sunan Kozluhan, 14 odasıyla konaklama hizmeti veriyor. Değişen tatil anlayışıyla birlikte kişiye özel güvenli bir konaklama ayrıcalığı sunan Kozluhan’da alışılmıştatil konforu, yeniden belirlenen güvenli tatil anlayışıyla birleşiyor. Yörenin geleneksel dokusuna, rengini gökyüzünün derin maviliğinden alan Kozluyalı plajı ve bereketin simgesi zeytin ağaçları eşlik ediyor. Doğayla iç içe kişiye özel tatil arayışının yükselen trendi Glamping, alınan geniş hijyen önlemleri ve sosyal mesafe kurallarıyla sizi özlediğiniz yaz tatiliyle buluşturuyor.

Denize nazır keyifli tadımlar Kozluyalı’da

Pırıl pırıl tertemiz plajıyla Kozluyalı Glamping, rahatlatıcı deniz keyfinin yanı sıra muhteşem bir manzaraya da ev sahipliği yapıyor. Profesyonel ekibiyle misafirlerine yöre lezzetlerinin yanı sıra özgün tatlar da sunan restoran sağlıklı ve lezzetli spesiyaller deneme fırsatı sunuyor. Taze deniz ürünleri ve Ege’nin aromatik otlarıyla zenginleşen menüsünde mis kokulu kekik ağaççıklarıyla beslenen Ayvacık etiyle hazırlanmış et yemekleri de ilgi görüyor. Sardalya, zeytin ve zeytinyağı cenneti Kozluyalı’nın keyifli restoranında ayrıca sardalyanın farklı tekniklerle pişirilen çeşitlerine özel marinasyonlu sunumları, hamur işleri, özel tatlılar, iştah kabartan dolmalar ve tazeliğini denizin bereketinden alan günlük balık çeşitleri de yer alıyor. Özel kokteyllerin ve fresh tatların yer aldığı barıyla da göz kamaştıran restoranda tüm masalar Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği sosyal mesafe kurallarına uygun olarak konumlanıyor. Alınan yüksek hijyen önlemleriyle sık dezenfekte edilen restorana ait tüm servis gereçleri özel koruyucu kılıflarla sunuluyor. Menü seçiminin temassız şekilde masalarda yer alan QR kodu okutarak gerçekleştiği restoranda konuklar gönül rahatlığıyla yemeğin tadını çıkarıyor.

Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir