Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Teknoloji

Evinoks’tan konferanslar için tasarlanmış teknolojik masa ve flexi sandalyeler

Bir otelin her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecek çeşitlilikte ürün yelpazesine sahip olan Evinoks, ürettiği yeni teknolojilerle sektöre öncelik etmeye devam ediyor.

Yayınlanma tarihi

-

Evinoks, sektörel gelişmeleri yakından takip ederek sunduğu çevreye duyarlı, yüksek kaliteli, şık tasarımlı ürünler ile müşterilerin beğenisini toplamaktadır. Her zaman ilklere imza atan Evinoks, konferans salonlarına “Multidesk” adı verilen yeni nesil masaları çözüm sunuyor.

Multidesk Yeni Masaların Özellikleri

  • Masa, tek başına kullanılabiliyor olmasının yanı sıra, isteğe ve kişi sayısına bağlı olarak da birbirine bağlanarak farklı görünümünde toplantı masasına dönüşebilmektedir.
  • Masa üzerinde yer alan Data Port ile elektrik ve internet bağlantısı sağlanmaktadır.
  • Tüm kablolar özel olarak tasarlanmış kanal içerisinde toplanmaktadır. Böylece kablo kargaşası ve kirliği ortadan kalkmaktadır.
  • Masaların birbirine bağlanması ile kablo geçişleri masadan masaya olmakta ve tek bir noktadan giriş ile sonsuz enerji ve data sağlanmaktadır.
  • Ayaklarda yer alan tekerleklerin frenli olması ile masanın sabitlenebilmektedir.
  • Kromajlı, paslanmaz çelik veya epoksi boyalı ayak modelleri bulunmaktadır.
  • Masa tablasının katlanır ve ayaklarının tekerlekli olması taşımada ve depolamada kolaylık sağlamaktadır.

Masaları tamamlayan Flexi Sandalyeler, özel tasarlanmış sırt dizaynı ile uzun saatler yorulmadan oturabilmenizi sağlar, belinizi, sırtınızı ve bel boşluğunuzu kavrayarak size inanılmaz bir rahatlık verir. Ergonomik sırt, arkaya doğru salınım hareketiyle esnemektedir.

Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir