Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Gündem

Kaave Roastery’den otel, restoran ve kafelere teklif

Türkiye’nin 5. nesil ilk kahve zincir mağazaları Kaave Roastery, HORECA ve perakende sektöründe iş birlikleri sunuyor.

Yayınlanma tarihi

-

Bünyesindeki büyük markalarla ülke ekonomisine önemli katma değer sağlayan Saruhan Holding’in yeni markası Kaave, Hotel-Restoran-Kafe ve perakende sektöründe partnerlik sistemiyle yurt içi ve yurt dışı iş birlikleri hedefliyor.

5. nesil kahvecilik sisteminin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan Kaave Roastery, yaptığı iş birliklerinde bir işletmenin kahve ile ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap verebiliyor. Marka, HORECA ve perakende sektöründeki paydaşlarıyla birlikte kazanmayı hedeflediği bir stratejiyle ilerliyor.

Kaave Roastery’nin partnerlik sisteminde, yenilikçi bir bakış açısıyla kahve, eğitim ve hizmet şeklinde bir konsept paket uygulanıyor. İşletmenin ihtiyaçları doğrultusunda, doğru kurgu ve konsepti belirleyip nitelikli kahveyi en uygun sunumla tüketiciye ulaştırmak hedefleniyor.

Kahve makineleri konusunda, yine Saruhan Holding bünyesinde yer alan elektrikli ev aletlerinin öncü markalarından Fakir Hausgeräte ile iş birliği yapılıyor. Yıllardır teknolojisiyle ön plana çıkan Fakir Hausgeräte’nin uzman Ar-Ge ekibi ile standardize edilen inovatif teknolojili kahve makineleri kullanılıyor. Böylece Kaave Roastery’nin olduğu her yerde kahvelerin kalitesinde ve aromasında hiçbir değişme olmuyor. Ayrıca doğanın sürprizlerine karşı kahve çekirdeklerinde standardı yakalamak için harmanlar oluşturulurken enoloji biliminden faydalanılıyor.

Kaave Roastery’nin Antalya’da yer alan üretim tesislerinde işlenen, dünyanın farklı bölgelerinden gelen kaliteli kahve çekirdekleri de yine partnerlik çerçevesinde Türkiye’nin her yerinden tedarik edilebiliyor. Marka, sektörde yenilikçi kahve zincir mağazaları konsepti ve müşteri memnuniyetiyle fark yaratmak istiyor.

Kaave Roastery, yüksek gurme standartlarını inovatif teknolojilerle kahve severlere ulaştırmayı amaçlıyor.

Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
1 Yorum

1 Yorum

  1. Pingback: Kahvede yeni trend… Bunu yapan müşteriyi bağlayacak! - Chef Haber I Endüstriyel Mutfak I Gastronomi I Aşçılar I

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir