Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Otel

Hotel Caeli’ye ödül…

Yayınlanma tarihi

-

Bağ oteli konseptiyle hizmet veren Hotel Caeli, gurme mutfağı ve ekolojik bahçeleri ile fark yaratmaya devam ediyor. TripAdvisor’dan 2020 Travellers’ Choice ödülüne layık görülen Hotel Caeli, dünyanın en iyi otelleri arasında %10’luk dilimde gösterildi.
Hotel Caeli, 2018 ve 2019 yıllarında da Tripadvisor Mükemmellik Sertifikası kazanmıştı.

Üzüm bağlarının arasında

Hotel Caeli, Gelibolu yarım adasının tarihsel ve doğal güzellikleri ile dolu toprakları üzerinde, Eceabat ilçesinin Kumköy mevkiinde Eceabat Milli Parkı içerisinde yer alıyor. 1700 dönümlük bir arazide, uçsuz bucaksız üzüm bağları arasında konumlanan Hotel Caeli, doğayla iç içe konumu, Country style mimarisi, etkileyici ve dingin atmosferi ile misafirlerine eşsiz bir lüks bağ oteli deneyimi sunuyor. Hotel Caeli’de, birbirinden farklı, sade ve sanatsal lüks anlayışıyla tasarlanmış, bağ, orman ve gölet manzaralı 21 oda bulunuyor.

Hotel Caeli’nin içi-dışı sanat…

Doğal güzelliğinin yanı sıra her köşesinde yer alan çağdaş sanat eserleri ile de dikkat çeken Hotel Caeli, hem iç mekanda hem de sanat koşu parkuru ve açık hava heykel bahçesinde unutulmaz bir sanat deneyimi yaşatıyor.

Gıda ürünlerini kendi çiftliklerinde üretiyorlar

Her detaydaki doğallığını sofraya da yansıtan tesis, gurme mutfağında kendi Ekolojik Caeli Bahçesi’nde yetişen meyve ve sebzeler ile yine kendi Caeli Çiftliği’nden et ve süt ürünlerini kullanıyor. Her iklime özel olarak hazırlanan mönüler, çarpıcı bir sunumla birleşerek servis ediliyor.

Hotel Caeli restoranından

Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir