Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Restoran

Modaya yön veren marka restoran açtı…

Modanın kalbi Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi, yepyeni bir mekana kavuştu. Gizia Brasserie Nişantaşı’nda açıldı.

Yayınlanma tarihi

-

Türk modasına yön veren Gizia’nın yeni yatırımı yeme içme sektöründe oldu. Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde Gizia, Gizia Gate ve Gizia Couture mağazaları ile varlık gösteren marka, sektöre heyecan verici bir giriş yaparak Gizia Brasserie’ yi hizmete açtı.
Nişantaşı’nın en sevilen sokağı ve yenilenen Abdi İpekçi Meydanı’nda bulunan Gizia Brasserie, misafirlerini sabah, öğle, akşam öğünlerinde ve günün her saatinde Dünya mutfağının seçkin lezzetleriyle ağırlıyor.
Moda, sanat ve cemiyet dünyasının yeni buluşma noktası Gizia Brasserie, uzman diyetisten Selahattin Dönmez danışmanlığında hazırlanan vetejeryan, vegan ve fit menü seçenekleri de sunuyor. Her yaştan her beslenme düzeninden en özel lezzetler, keyifli atmosferiyle misafirlerini bekliyor.
DJ’ Aydın Katırcıoğlu’nun müzik performansıyla keyifli anlara eşlik ettiği Gizia Brasserie’nin 2. katında yer alan VIP bölüm ise, 15 kişilik özel davet ve organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.
Güne sabah kahvaltısı servisi ile başlayan Gizia Brasserie, öğlen ve akşam yemekleri ile kahve arası buluşmalarında hem semt sakinlerini hem de Nişantaşı severleri ağırlıyor.

Gizia Brasserie iç mekan
Gizia Brasserie

Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir