Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Chef

“Gezen Şef” hizmeti başlıyor

Atatürk Kültür Merkezi’nin faaliyette olduğu dönemde sanatçıların buluşma noktası olan Gezi İstanbul, pandemi kısıtlamalarıyla birlikte ekmek çeşitlerinden pasta ve çikolatalarına, kahve çeşitlerinden eşsiz tatlarına kadar zengin bir mönüyü “Gezen Şef” adlı özel donanımlı araçlarla müşterilerine ulaştırmaya başlıyor.

Yayınlanma tarihi

-

Sahip olduğu 34 yıllık geçmişiyle Taksim Meydanı’nın simgeleri arasında yer alan ve AKM’nin pastanesi olarak da bilinen Gezi İstanbul, geleneksel lezzetlerini pandemi koşullarında “Gezen Şef” paket servis uygulaması ile müdavimlerine ulaştırıyor.

Özel Donanımlı Araçlarla, Adeta Mutfaktan Çıkmışçasına

“Gezen Şef”, Gezi İstanbul’un mutfağında üretilen doğal, katkısız, el yapımı ve taze ürünlerden hazırlanan lezzetleri, sipariş aldığı adreslere şeflerin son dokunuşlarını yaptıkları sıcaklık ve sunumla teslim edecek. Mönüde yer alan tüm ekmek çeşitleri, pastane ürünleri, el yapımı çikolatalar, organik kahveler, “Gezen Şef” paket servisine sipariş verilebiliyor.

Doğal, Katkısız ve El Yapımı Gerçek Çikolatalarla Yılbaşı Pastası

Gezi İstanbul, pasta üretim ve koordinasyonunu yürüten Executive Şef Zeki Çal’ın Alman, Avusturya ve İstanbul tatlarını harmanlanmasından ortaya çıkan zengin bir ürün gamı sunuyor.
Yılbaşı kutlamalarının en tatlı üyesi yılbaşı pastaları, Gezi İstanbul’un doğal, katkısız ve el yapımı gerçek çikolata eşliğinde evlere servis ediliyor.

Gezi İstanbul’dan Yılbaşı Sepetleri

Yılbaşının vazgeçilmezi olan, içinde çikolataların yanı sıra, tatlı ve tuzlu pastane ürünleri bulunan yılbaşı sepetleri, Gezi İstanbul’da… Gezi İstanbul, 200 – 500 TL arasında değişen ve farklı ebatlarla içeriğe sahip sepetleri, müşterilerine ulaştırıyor.

Gezi İstanbul Ayrıcalığıyla Yılbaşı Hindisi

Gezi İstanbul, yeni yıl sofralarının vazgeçilmez lezzeti hindi siparişi alarak “Gezen Şef” ile yılbaşı akşamı evlere ulaştıracak. Brüksel lahanası, brokoli, karnabahar ve özel iç pilav eşliğinde hazırlanan organik hindinin tam olanı 550 TL, yarım olanı da 300 TL’den sipariş alınıyor.

Gezi İstanbul

Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir