Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Gündem

Sunset Cruise kalitesi Eventable Banquet’le karaya çıktı…

Sunset Cruise’de sunduğu catering hizmetiyle turizm sektörünün beğenisini ve güvenini kazanan Başardılar Turizm, karada Eventable Banquet markasıyla çalışmalarına devam edecek.

Yayınlanma tarihi

-

İstanbul’da Sunset Cruise davet teknesiyle 25 yıldır turizm sektörüne hizmet veren Başardılar Turizm, denizde yakaladığı başarıyı, Eventable Banquet markasıyla karaya taşıdı.
Pandemi nedeniyle yaşanan kısıtlamaların kendilerini yeni ticari açılımlara yönelttiğini anlatan şirketin sahibi Sezen Akyazı, yeni markaları Eventable Banquet ile ilgili şu bilgileri verdi: “Eventable Banquet markası altında butik ve seçkin davetlere imza atmayı planlıyoruz. Hizmetlerimizi sadece yemek servisiyle kısıtlamayacağız. Ekipman, dekorasyon, süsleme, müzik ve ses sistemi gibi hizmetler dahil olmak üzere anahtar teslim davetler gerçekleştireceğiz.”

(Soldan sağa) Chef Haber Yazı İşleri Müdürü Yılmaz Keleş, Eventable Banquet yatırımcısı Sezen Akyazı ve Mutfak Danışmanı Ahmet Ayyıldız

Eventable Banquet projesinin mutfağında Şef Ahmet Ayyıldız var…

Mutfak Sanatları Akademisi’nde yiyecek içecek işletmeciliği eğitimi aldığını anlatan Sezen Akyazı, projede mutfak şefi olarak deneyimli mutfak danışmanı Ahmet Ayyıldız’la çalıştıklarını belirtti.
Deneyimli bir isimle çalışmanın projeye değer kattığını ifade eden Sezen Akyazı sözlerine şöyle devam etti: “Şefimiz Ahmet Ayyıldız, sektörde 35 yıllık deneyime sahip. Son derece donanımlı bir şef. Kendisiyle mutfak konsepti ve menüler üzerindeki çalışmaya devam ediyoruz. Her işi profesyoneline teslim etmenin huzurunu ve güvenini yaşıyoruz. Bu yaklaşımın, bize hedeflediğimiz kaliteyi sunmada önemli avantajlar sağlayacağına inanıyoruz.”

Mutfak Danışmanı Ahmet Ayyıldız

Sunset Open Studio

Sunset Cruise teknesindeki iş modellerini de geliştirmeye devam ettiklerini anlatan Sezen Akyazı, tekneyi Sunset Open Studio konseptiyle farklı sektörlerin hizmetine sunduklarını söyledi. Ürün ve moda çekimi, tadım gecesi, resim atölyesi gibi etkinliklere ev sahipliği yaptıklarını kaydeden Sezen Akyazı, “Bu etkinliklerde biz de misafirlerimizle birlikte yaşamakta olduğumuz yeni durumu tecrübe ettik ve açıkçası müthiş keyif aldık” dedi.

Sezen Akyazı

Profesyonel mutfağa sahip tekne: Sunset Cruise

Sunset Cruise’in, profesyonel ekipmanlarla donatılmış mutfağıyla benzeri kategorideki teknelerden ayrıldığını hatırlatan Sezen Akyazı, denizde gösterdikleri başarı ve tecrübenin yeni yatırımları için itici güç oluşturduğunun altını çizdi.

Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
1 Yorum

1 Yorum

  1. Pingback: Marmaris’ten 2020 “sezon” raporu - Chef Haber I Endüstriyel Mutfak I Gastronomi I Aşçılar I

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir