Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Gündem

Divan Pastaneleri’nin Taşdelen üretim tesisi Covid-19 Belgesi aldı

Divan Grubu çatısı altında hizmet veren Divan Pastaneleri’nin Taşdelen Üretim Tesisi, TSE Covid-19 Belgesi almaya hak kazandı.

Yayınlanma tarihi

-

Divan Taşdelen Üretim Tesisi

Divan Grubu çatısı altında hizmet veren Divan Pastaneleri’nin Taşdelen Üretim Tesisi, TSE Covid-19 Belgesi almaya hak kazandı. Yeni normal dönemde “Divan Demek Güven Demek” anlayışıyla misafirleriyle buluşan Divan Pastaneleri, üretimde de sağlık ve hijyen uygulamalarını en üst seviyede tutuyor.

Divan Üretim Tesisi
Divan Taşdelen Üretim Tesisi

“Divan Demek Güven Demek”

Üretim alanında birden çok önemli belgesi bulunan Divan Pastaneleri’nin Taşdelen Üretim Tesisi, yeni normal dönemde aldığı tedbirler çerçevesinde TSE Covid-19 Belgesi’nin sahibi oldu. “Divan Demek Güven Demek” anlayışıyla misafirleriyle buluşan Divan Pastaneleri, her zaman olduğu gibi bu süreçte de sağlık ve hijyen uygulamalarını en üst seviyede tutarken aynı zamanda BRC, ISO 9001 ve ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 50001 Enerji önetim Sistemi ve Helal Belge gibi sahip olduğu dünya sertifikalarının ışığında önlemlerini hayata geçiriyor.

Divan Gurubu İstanbul Taşdelen Üretim Tesisi

Kontrolleri uzman personel yapıyor

Çalışanlarının, misafirlerinin sağlığını ve güvenliğini önceliği olarak gören Divan Pastaneleri, Gıda Güvenliği sistemlerinin bütününü oluşturan hizmetlerini sürdürüyor. Divan Pastaneleri’nin yeni dönemde aldığı tedbirler arasında; Covid-19 pandemi eğitimi almış çalışanlarının belirtilerinin kontrol edilerek işe başlamadan önce ateşlerinin ölçülmesi, sağlıklı olduğu belirlenen personelin hijyenik kıyafet ve malzemelerle işe başlaması, çalışanların ellerini düzenli olarak dezenfekte etmesi, maske ve koruyucu ekipmanlar kullanan çalışanların bu malzemelerin sürekli olarak dezenfeksiyonunu ve değişimini sağlaması yer alıyor.

Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir