Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Otel

Deniz GYO’nun otelini Kaya Palazzo işletecek

Kaya Palazzo Resort & Residences Le Chic Bodrum ismiyle hizmet verecek otel, 27 Temmuz’da açılacak.

Yayınlanma tarihi

-

Kaya Palazzo Resort & Residences Le Chic Bodrum

Deniz GYO, Bodrum’da inşa ettiği karma projenin otel kısmının işletmesi için Kaya Holding ile anlaştı. Arsa bedeli dahil 500 milyon TL’yi aşan bir yatırım tutarıyla hayata geçen Le Chic Bodrum projesinde 8 villa, 86 rezidans ve otel bulunuyor.

Tanju Kaya: Bodrum’un en iddialı projesi

Bodrum’un merkezinde bulunan projeye ilişkin bilgi veren Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı ve DenizBank Yönetim Kurulu Üyesi Tanju Kaya, “Arsa bedeli dahil olmak üzere 500 milyon TL’yi aşan yatırım tutarı ile Bodrum’un en iddialı projelerinden birine imza atmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

27 Temmuz’da açılıyor

Kaya Palazzo Resort & Residences Le Chic Bodrum ismiyle hizmet verecek otel, 27 Temmuz’da açılacak.

Burak Kaya: Bu konsept Bodrum’da bir ilk…

İmza töreninde konuşan Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya ise şunları söyledi: “Türkiye’de konseptiyle bir ilk olan bu özel projede otel işletmesi olarak üst segment markamız Kaya Palazzo ile hizmet verecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Palazzo markasıyla Girne, Belek, Kartalkaya ve şimdide Bodrum’da misafirlerimize sunduğumuz hizmet kalitesi, yarattığımız güven duygusu ve hissederek yaşanan lüks bugün bu projeye adımızı veren unsurlardan sadece birkaçı oldu. Otel bünyesinde sunduğumuz hizmetler site rezidans ve villalarında tatil yapan misafirlerin kullanımına da açık olacak. Bu konsept Bodrum’da bir ilk.”
İmza töreninde, Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Genel Müdürü Mehmet Çitil ve Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doruk Kaya da hazır bulundu.

Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir