Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Gündem

Cüneyt Özdemir: “Adam nasıl kazıklanırım diyor; Nusret de Cappuccino’yu altına buluyor”

Yayınlanma tarihi

-

Nusret’in altınlı cappucino akımına gazeteci Cüneyt Özdemir’den ilgin bir yorum geldi: Adam daha fazla nasıl kazıklanabilirim diyor; Nusret kardeşimiz de cappuccinoyu altına buluyor…
Salt-bae akımıyla tüm dünyada büyük şöhrete kavuşan Nusret Gökçe’nin yeni başlattığı altınlı Cappucciono akımı sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Nusret’in Cappucciono akımını yorumlayan Cüneyt Özdemir “Altınlı et satıyordu en son. Adam gelmiş oraya parası var. En pahalı şeyi yemek istiyor. İnmiş orada mega yattan. En pahalı şeyi yemek istiyor. Nusret de eti altınla kapladı. Şu cappuccino’ya da altın ekleyerek satmaya başladı. Adam altınlı eti yiyor, kazıklanıyor. Yetmiyor; ‘Daha fazla nasıl kazıklanabilirim’ diyor. E Nusret kardeşimiz de taş mı yesin? Cappuccino’yu da altına buluyor” ifadelerini kullandı.

3 milyon takipçisi var

Nusret’in restoran işletmeciliğinin yanı sıra, 30 milyondan fazla takipçisiyle bir influencer olduğunun altını çizen Özdemir, “Nusret, tuz serpme hareketinden sonra şimdi cappuccino akımı başlattı. Nusret bugün tüm işlerini bıraksa, sadece sosyal medyadan da büyük bir gelir kazanabilir. Türkiye’deki tüm influencer’ın 10 katı gelir elde eder. Nusret acayip bir kariyer tırmanışında. Nusret’in bu gelişimi bir işletmeci olarak çok başarılı. Ama influencer hikayesi ondan daha da öteye gitti.” şeklinde konuştu.

“Sıfır İngilizceyle dünya starlarıyla aşık atıyor”

Nusret’in sıfır İngilizce’yle dünya starlarıyla aşık attığını söyleyen Özdemir “Gerçekten büyük başarı. Altınlı et satıyordu en son. Adam gelmiş oraya parası var. En pahalı şeyi yemek istiyor. İnmiş orada mega yattan. En pahalı şeyi yemek istiyor. Nusret de eti altınla kapladı. Şu cappuccino’ya da altın ekleyerek satmaya başladı. Adam altınlı eti yiyor, kazıklanıyor. Yetmiyor; ‘Daha fazla nasıl kazıklanabilirim’ diyor. E Nusret kardeşimiz de taş mı yesin? Cappuccino’yu da altına buluyor” ifadelerini kullandı.