Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Chef

Cüneyt Asan’ın sunduğu “Mutfağın Şefleri” ilk bölümüyle ses getirdi

Yayınlanma tarihi

-

Günaydın markasıyla sektörün tanıdığı Cüneyt Asan’nın NTV’de başladığı “Mutfağın Şefleri” programı ilk bölümünde ses getirdi.

NTV’de yayınlanmaya başlayan “Mutfağın Şefleri”nde Cüneyt Asan, yemeği sanat eserine dönüştüren ünlü şefleri konuk ediyor. Kendine has sunumuyla izleyiciyi, neşeli ve enerji dolu bir gastronomi yolculuğuna çıkaran Cüneyt Asan, herkesin evinde yapabileceği şef eli değmiş tariflere odaklanıyor.

Cüneyt Asan, “Mutfağın Şefleri’nde şeflerin elinde şekillenen tüm izleyicilerin evinde kolaylıkla uygulayabileceği leziz tariflere odaklanıyoruz. Şef konuğumla keyifli bir sohbet eşliğinde sofraları zenginleştirecek pek çok lezzeti birlikte hazırlarken bir yandan da malzemeleri yakından tanıtacak, mutfak ipuçları paylaşacağız. Ekran başındakiler ünlü şeflerin farklı lezzetleriyle tanışırken, yaratıcı yemek tarifleri için ipuçları verecek, yemeklere yaratıcı dokunuşlar katacak öneriler paylaşacağız. Kuşkusuz yemek tarifinden fazlasını sunacağız” diyor.

Cüneyt Asan’ın ilk konuğu D.ream Marka Şefi Melih Demirel oldu

Cüneyt Asan ve Melih Demirel

Cüneyt Asan’ın NTV’deki Mutfağın Şefleri programının ilk konuğu Melih Demirel’di

Myk Gastro Arena’da çekilen ve ilk bölümüyle büyük ses getiren Cüneyt Asan’ın sunduğu “Mutfağın Şefleri”nin ilk konuğu ise; herkesin evde kolaylıkla yapabileceği “Levrekli Yalancı Sarma” tarifi ile D.ream Marka Şefi Melih Demirel oldu. Lezzetli tariflerin yanı sıra kendine has sunumuyla ekran başındakilerini neşeli ve enerji dolu bir gastronomi yolculuğuna çıkaran Cüneyt Asan, programında şeflerin elinde şekillenen herkesin evinde yapabileceği tariflere odaklanıyor.

Her pazartesi saat 12.45’ta NTV’de ünlü şefleri mutfağınıza getiren Cüneyt Asan ile “Mutfağın Şefleri”, keyifli sohbet eşliğinde  ekranların vazgeçilmezi olacak!

  • Cüneyt Asan ve Melih Demirel

    Cüneyt Asan'ın NTV'deki Mutfağın Şefleri programının ilk konuğu Melih Demirel'di

  • Cüneyt Asan NTV'de Mutfağın Şefleri isimli programın sunuculuğunu yapmaya başladı.

  • Cüneyt Asan ve Melih Demirel
Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir