Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Ürün

Şeflere özel ‘mus’ serisi

Yayınlanma tarihi

-

Her ürünüyle şeflere kaliteli ve unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşatan Carte D’or, şimdi de Carte D’or Buffet Mus Serisi’ni şeflerin beğenisine sunuyor. Buffet Mus Serisi ile uzun vakitler alan mus dakikalar içerisinde pratik bir şekilde yapılabiliyor.

Kalitesi ve yenilikleriyle ayrıcalıklı tatları ilk olarak şeflerin deneyimine sunan Carte D’or, gastronominin başarılı isimlerine ilham vermeye devam ediyor. Yenilikçi ve şef odaklı girişimlerini sürdüren Carte D’or, yapımı saatler süren mus’u, Carte D’or Buffet Mus Serisi ile dakikalara sığdırıyor. Carte D’or ayrıca çeşitli mus tarifleri ile de şeflerin her zaman yanında olmaya devam ediyor.

Şefler su veya sütle hazırlanabilen Carte D’or Buffet Mus Serisi ile kısa sürede mükemmel kıvam ve köpüksü yapıya sahip muslar hazırlayabiliyor. Üstelik muslarını farklı tariflerle de zenginleştirebiliyorlar.

Carte D’or Buffet Mus

Kakaolu, çilekli ve Vanilyalı olarak 3 kiloluk paketlerde hazırlanan Carte D’or Buffet Mus Serisi UFS Distribütörleri ve UFS Webshop noktalarından satın alınabiliyor.

Kakaolu brownie parçacıklı ve kuru meyve püreli, Çilekli Mus Kubbesi, Karamelize Elma Mus gibi birbirinden lezzetli ve misafir memnuniyeti garantili mus tariflerine ise şefler www.unileverfoodsolutions.com.tr sitesinden ulaşabiliyor.

Carte D’or Buffet Mus

Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir