Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Restoran

Ayvalık’ın gurme lezzetleri Olives ve Murat Reis Kitchen’da

Yayınlanma tarihi

-

D-Resort Ayvalık Murat Reis, yenilediği iki mekanı Olives ve Murat Reis Kitchen’da gurme lezzetleriyle unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.
Kuzey Ege mutfak kültürünün ağırlıkta olduğu D-Resort Ayvalık Murat Reis, deniz manzaralı, büyüleyici ambiyansında, yenilenen Olives ve sahile uzanan Murat Reis Kitchen ile şimdiye kadar tattıklarınızın çok ötesinde mezelerini sunmaya devam ediyor.
Olives restoranında zeytinyağlı yöresel lezzetleri, Ege ve Yunan mezelerinin yanı sıra yine et ve balık yemeklerini set menü konseptiyle sunuyor. Denize sıfır konumdaki Murat Reis Kitchen ise öğle saatlerinde hafif yemekler ve atıştırmalıklarla; akşam menüsünde ise Akdeniz mutfağının seçme lezzetleri ve tümüyle yörenin ürünleriyle hazırlanarak özgün dokunuşlarla modernize edilen üç farklı menüyle hizmet veriyor. Ayrıca yörenin ilk ve tek sushi menüsünü deneyimleme imkânı da Murat Reis Kitchen da… Yörenin yabani otları ve yine yörenin koyunlarından elde edilen sütlerle yapılan karamelize koyun yoğurduyla servis edilen Cunda kebabı ve Arap saçlı kuzu güveci imza tatların sadece ikisi… Murat Reis Kitchen Bar da ise imza kokteyller eşliğinde bölgenin en güzel gün batımlarından birini deneyimleyebilirsiniz. Bu sezonun kokteyli ise “No 10 Special, Blighty” olarak ön plana çıkıyor.

Devamını oku
HOSTEC Tusid İstanbul
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir