Takip Edin
HOSTEC Tusid İstanbul

Pastane

14. mağazasını kafe konseptiyle Bodrum’da açtı…

Godiva, Bodrum Yalıkavak Marina’da açtığı kafe konseptli yeni mağazasında misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

Yayınlanma tarihi

-

Türkiye’deki 14’üncü mağazasını Bodrum’da açan Premium çikolata markası Godiva, kafe konseptli yeni mağazasında misafirlerini gerçek Belçika çikolatasının doyulmaz lezzetleriyle buluşturuyor.

Çikolata sanatı sahile indi

Pralin, trüf ve kare çikolatalarının yanı sıra dondurmalı profiterol, Belçika Waffle, Speculoos Krep ve çikolataya batırılmış taze meyveler gibi birbirinden farklı lezzetlerin yer aldığı yaz menüsüyle çikolata sanatını Ege sahillerine getiren Bodrum Godiva Café, açık havadaki oturma alanında enfes Godiva tatlarını keyifli bir atmosferde deneyimlemenizi sağlıyor.

Lezzet şovu yapacaklar

Taze meyveler ve Godiva çikolatalarıyla soğuk taş üzerinde hazırlanan dondurmanın yapım aşamasının izlenebildiği özel cam bir bölüme sahip mekânda, misafirler diledikleri dondurmayı ikonik Belçika çikolatasıyla birlikte sipariş edebiliyor. Dondurma çeşitlerine ek olarak Godiva Café’nin menüsünde, soğuk çaylar, limonatalar ve Belçika çikolatasıyla zenginleştirilen Chocolixir içeceği de bulunuyor.

Godiva Yalıkavak